Jesteś tutaj: drzwi-renowacja.pl > Łazienka > Kuchnia z jadalnią

Aranżacja salonu w wersji nowoczesnej

Przeglądając zdjęcia różnych aranżacji wnętrz, coraz częściej można natknąć się na wyposażenia typowe dla nowoczesnych projektów. Przykładem może być zdjęcie zamieszczone poniżej. Widzimy na nim salon w wersji bardzo współczesnej. Nowoczesny design gwarantują nam kolorowe meble. Jest to dość ujmujący widok, gdyż Barawy połączone są bardzo luźno, nie sądzicie? Widać na zdjęciu zieloną sofę, która nieco kłóci się z różowymi fotelami. Jest to jednak „kłótnia barw” dość miła dla oka, gdyż świetnie współgra z żółtawą podłogą. Do tego po drugiej stronie widzimy czarny fotel, który zapewne ma nawiązywać do klasyki.
Jeśli chodzi o rodzaj mebli i wyposażenia, to autor tej aranżacji zdecydowanie postawił na prostotę. Świadczą o tym chociażby meble, które mają charakter umiarkowany i skromny, bez zbędnych udziwnień. Stół, który widzimy na zdjęciu jest wykonany z szyby, zaś półki dopasowane są tak, aby przy możliwie najmniejszym zajmowaniu miejsca, były również funkcjonalne.
Całości dopełnia nieco kremowy, aczkolwiek bardzo jasny, kolor ścian, no i oczywiście bardzo dopasowane ozdoby, które współgrają ze skromnością całości wyposażenia. Nic w tej aranżacji nie kłuje zbytnio w oczy i jest to ogólnie widok miły, dla każdej osoby, która w tym pokoju będzie przebywać. Nie sądzicie, że coraz częściej powinno się stawiać na prostotę wyposażenia, zamiast na przepych i obfitość w meble i dekoracje?

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.