Jesteś tutaj: drzwi-renowacja.pl > Budowa domu > Urządzenia niezbędne przy budowie domu

Funkcjonalna i piękna kuchnia

Aranżacja wnętrza kuchni to na pewno nie jest łatwe zadanie. Przeglądając liczne zdjęcia, różnego rodzaju aranżacji i wyposażeń, natknęłam się w końcu na coś, co jest idealnym połączeniem świetnego wyglądu, oraz funkcjonalności. Trzeba jednak zauważyć, że nie bez powodu dekoratorzy wnętrz poświęcają projektowaniu kuchni o wiele więcej czasu, niż innym pomieszczeniom.
Na zdjęciu wyżej, widać kuchnię, która zadowoli każdego marudę pod względem aranżacji. Po pierwsze: widać na nim nie tylko świetną przestrzenność, ale również połączenie kuchni z jadalnią, co na pewno sprzyja wygodzie. Do tego dochodzą meble. Są one utrzymane w jednakowym stylu, oraz poukładane w taki sposób, aby pani domu mogła swobodnie poruszać się po całym pomieszczeniu, oraz tak, aby wszystko zawsze było pod ręką. Nie uważacie, że jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie, zwłaszcza w dzisiejszych, tak bardzo dynamicznych czasach?
Ujmująca jest na pewno kolorystyka tego wnętrza. Mimo że dość chłodna, to jednak sprawia wrażenie radosnej i żywej. Biel połączona z różnego rodzaju błękitami, daje poczucie, jakbyśmy znajdowali się w niebiańskiej krainie, co sprawia, że przebywanie w takiej kuchni staje się prawdziwą przyjemnością. Do tego świetnie został wykorzystany kontrast mebli, których brąz wyostrza nieco cały wygląd wnętrza, sprawiając tym samym wrażenie klasycznego. Do tego warto zwrócić uwagę na liczne lampy, które sprawiają z kolei, że pomieszczenie wydaje się być nie tylko jaśniejsze, ale przede wszystkim większe objętościowo i powierzchniowo. Nie uważacie, że praca w takiej kuchni byłaby samą przyjemnością?

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.