Jesteś tutaj: drzwi-renowacja.pl > Wyposażenie kuchni > Ochrona przed poparzeniami

Projekty mebli kuchennych

Gdy wielkimi krokami zbliża się remont każdy z nas chce żeby mieszkanie po nim wygladało idealnie. Dlatego dobieramy każdy szczegół. Wyposażamy salon. Odnawiamy łazienkę. Z korytarza robimy istne bramy królestwa. Wszystko po to, by pokazać się z jak najlepszej strony naszym znajomym i rodzinie. Często jednak zapominamy o jednej ważnej rzeczy. Nie chodzi tu bynajmniej o pomalowanie sufitu tylko o wyposażeni i umeblowanie kuchni.

Dlaczego kuchni traktujemy tak po macoszemu. Być może dlatego, że nie jest tak reprezentatywnym miejscem jak salon. I pewnie dlatego, że każdy gość musi przejść przez przedpokój a nie przez kuchnię. Jednak to miejsce może stać się pomieszczeniem na poziomie światowym. Wystarczy dobrać kilka mebli, pomalować i nadać mu duszę.

Meble do kuchni powinny być po pierwsze praktyczne. Na szczęśnie niemal wszystkie takie są. Jeżeli chodzi o styl, to powinny kontynuować to co zapoczątkowaliśmy w innych pomieszczeniach.

Kuchnie przestronne dużo lepiej wyglądają niż te obłożone z każdej strony meblami. Taki efekt przestronności możemy uzyskać dzięki równomiernemu rozłożeniu półek na górze i na dole tworząc trzy poziomy. Przylegający do podłogi. Ten na wysokości biodra i klatki piersiowej oraz najwyższy czyli od wysokości ramion w wzwyż takie zagęszczenie po jednej stronie odsłoni nam drugą ścianę. Najlepiej by było gdyby ta odsłonięta ściana była zaopatrzona w okno.

Do wybranych mebli musimy dodać standardowe zaopatrzenie tego pomieszczenia. Kuchenkę, piec oraz lodówkę. Część z nich będzie można wbudować w meble, inne zaś staną obok. Całość na pewno będzie wyglądać świetnie.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.