Jesteś tutaj: drzwi-renowacja.pl > Budowa domu > Ekipy budowlane Warszawa

Świeży zapach w domu i mieszkaniu

Każdy z nas chce wracać do domu, w którym czuć się będzie świetnie. Jednak każdy z nas będzie mieć inne wyobrażenie idealnego domu. Jedni będą szukać w nim ciszy. Inni głośnej muzyki dającej siłę do dotrwania do wieczora. Jedni szukać będą wygodnej sofy. Inni od razu wskoczą na bieżnię. Wszyscy jednak chcą wrócić do czystego, pachnącego świeżością mieszkania. Jak jednak uzyskać taką świeżość?

Zadanie to jest szczególnie trudne teraz. Dlaczego? Wszystko przez wszechogarniający nas smog. Ta zawiesina sprawia, że nawet całodobowe wietrzenie mieszkania nie doda mu świeżości. Sprawi jedynie, że będzie w nim chłodniej i co najwyżej chwilowo odnowi powietrze.  Warto więc zastanowić się nad innymi czynnikami mającymi wpływ na świeżość w domu.

Możemy kupić filtr powietrza. Takie urządzenia zalecane są dla astmatyków i chorujących na inne przewlekłe choroby układu oddechowego. Taki filtr oddziela z powietrza wszelkie cząstki a dodatkowo jonizuje atmosferę tworząc specyficzny mikroklimat w mieszkaniu. Po prostu rozwiązanie idealne, ale bardzo drogie. Zawsze jednak można zaopatrzyć się w zwykły filtr powietrza. Może być także używane. Tego typu sprzęty mają wyjątkowo długą żywotność, gdyż są bardzo prostej konstrukcji.

Odświeżacz powietrza też pomoże. Tylko zawsze będziemy w takim wypadku czuć powiew chemii zmieszanej z  orzeźwieniem. Jednak czegóż więcej oczekiwać. Jeżeli do odświeżacza dołożymy nawilżacz powietrza  i do tego będziemy regularnie sprzątać i prać bieliznę to atmosfera w naszym mieszkaniu będzie o niebo lepsza niż na zewnątrz.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.