Jesteś tutaj: drzwi-renowacja.pl > Umeblowanie domu i wykańczanie wnętrz > Wykładzina podłogowa

Klasyczna sypialnia w czerwieniach

Sypialnia to miejsce, gdzie chyba każdy chciałby odpocząć i jakoś zebrać siły po ciężkim dniu, tygodniu, czy nawet miesiącu pracy. Dlatego aranżacja tego pomieszczenia powinna być stonowana i jednocześnie funkcjonalna, aczkolwiek w żadnym wypadku nie pozbawiona walorów artystycznych. Idealne rozwiązanie znalazłam przeglądając ostatnim czasem katalogi.
Na zdjęciu widać bardzo elegancką sypialnię, jednak jak na klasyczną formę mebli i wykonania, widać, że utrzymana jest przede wszystkim w bardzo swobodnych barwach, przede wszystkim miłych dla oka. Do tego dochodzi pełna funkcjonalność mebli, oraz przejrzystość ich ułożenia.
Wrażenie robi na pewno sofa, która jest jakby wbudowana w ścianę, która z kolei praktycznie w całości składa się z okien. Jest to na pewno świetne połączenie, chociażby dlatego, że z okna pada przepiękny widok i dzięki temu można odpoczywać nie tylko śpiąc, ale również siedząc w oknie i sycąc się wspaniałymi widokami.
Warto zatrzymać się chwilę nad kolorystyką. Nie uważacie, że dobór różnych barw czerwieni jest dość ryzykowny? Może wiązać się z wieloma problemami natury estetycznej. Jednak trzeba przyznać, że w takim połączeniu jak na zdjęciu, prezentuje się czerwień wspaniale.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.