Jesteś tutaj: drzwi-renowacja.pl > Wnętrza > Farba wodoodporne

Modernistycznie połączenie salonu i jadalni

Z reguły wszelakie łączenie pomieszczeń nie wychodzi na dobre aranżacji całego wnętrza. Jednak przy dzisiejszym zagospodarowaniu budowlanym, trzeba przyznać, że ciężko tak rozłożyć miejsce w mieszkaniu, aby znalazło się ono na osobną jadalnię, salon czy kuchnię. Dlatego coraz częściej łączy się niektóre pomieszczenia, czego przykładem może być aranżacja widoczna na tym zdjęciu.
Widzimy kuchnię, z której drzwi prowadzą do salonu, zaś bardziej w głębi można dostrzec jadalnię. Chociaż nie jestem zwolenniczką tego typu rozwiązań, to jednak to połączenie wyszło całości na dobre, nie sądzicie? Łatwo można zauważyć że pomieszczenia te połączone są w sposób jak najbardziej przemyślany.
Meble w salonie stanowi niski stolik oraz skupiona wokół niego sporych rozmiarów kanapa, oraz dwa fotele. Jest to całkiem przyzwoity wybór mebli, które zagwarantują nam miejsce zarówno na codzienny odpoczynek, jak i na ugoszczenie gości. Jeśli chodzi o jadalnię, to widzimy wysoki stół, do tego pasujące do kompletu krzesła, oraz w samym rogu niewielka komódka. Ilość tych mebli nie jest oszałamiająca, przez co nie można mówić o jakimkolwiek zagraceniu.
Ktoś naprawdę miał pomysł żeby zrobić jadalnię i salon w jednym. Jest to bowiem również bardzo funkcjonalne rozwiązanie, nie uważacie? Bowiem przyjmując gości nie musimy zagracać niewielkiego stolika na poczęstunek, który może odbyć się równie dobrze w jadalni, która z kolei jest dosłownie dwa kroki od sofy i foteli.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.