Jesteś tutaj: drzwi-renowacja.pl > Pokój dla dziecka > Magnes na ścianie

Nowoczesny pokój dzienny

Podczas surfowania po Internecie zupełnie przypadkowo natrafiłam na to zdjęcie. Sprawiło ono, że musiałam się zastanowić nad tym ciekawym wnętrzem. Ten pokój dzienny nie obfituje w zbyt wiele dodatków, ale daje dokładnie tyle ile potrzeba.
Pierwsze co się rzuca w oczy to absolutny minimalizm rządzący wnętrzem. Nie znajdziemy w tym pomieszczeniu zbędnych dodatków, ani zdobień. Wszystko to zostało zrobione celowo. Takie działanie uwalnia przestrzeń tego miejsca, pokój staje się majestatyczny. Efekt ten pogłębiają przyciemnione lustra zamocowane w dolnej części biblioteczki.
Duża przestrzeń tonowana jest ciepłymi kolorami wykończenia. Można, a nawet należy zacząć od paneli w kolorze drzewa wiśni. Do tych paneli doskonale pasują pozostałe elementy takie jak sprzęt audio, wykończenie biblioteczki, a nawet książki ustawione na niej. Ciepła dodaje także oświetlenie pomieszczenia i duże okna prowadzące do ogrodu. Całości dopełnia kolor ściany. Prawdopodobnie jest to ecrue, choć ciężko to jednoznacznie stwierdzić, bo ściana przybiera dość dziwny kolor dzięki różnorodnie padającemu światłu.
Na koniec warto zwrócić wagę na zestaw wypoczynkowy. Jest on w kolorze lekko zielonkawym, nie rzucającym się w oczy. Taki ma właśnie być, bo w żadnym wypadku nie może zakłócić klimatu minimalizmu pomieszczenia.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.