Jesteś tutaj: drzwi-renowacja.pl > Salon > Meble do salonu

Nowoczesny salon z widokiem na morze

Decydując się na jakąś aranżację salonu, warto we wstępie poprzeglądać różne katalogi, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla siebie. Ostatnio, szukając czegoś dla siebie, natrafiłam na świetne rozwiązanie dla ludzi, którzy mają do wykorzystania dość sporą przestrzeń przeznaczoną na salon.
Zdjęcie przedstawia bardzo przestrzenny salon. Widzimy bowiem na samym środku dość dużą sofę, półokrągłą, która obejmuje praktycznie całość środkowego wyposażenia. Do tego dochodzi niewielki, szklany stolik, naokoło którego z kolei poukładane są niewielkie, aczkolwiek wyglądające na wygodne fotele i krzesła. I to by było na tyle jeśli chodzi o wyposażenie meblowe. Z drugiej strony widzimy jednak na zdjęciu ogromną przestrzeń, która jest niczym niezagospodarowana.
Budynek zapewne jest dość wysoki, bowiem na zdjęciu widać jakby podwójny sufit. Do tego dochodzą dość wysokie, rozpościerające się praktycznie na całą ścianę okna, w których widać morze, czy też jezioro. Dlatego jest to również świetne rozwiązanie aranżacji dla osób, które mieszkają nad brzegiem jakiegoś, większego lub mniejszego, zbiornika wodnego. W tle znajduje się również wyjście na taras, co w kwestii wyposażenia salonu jest naprawdę bardzo praktycznym rozwiązaniem.
Całość utrzymana jest w kolorystyce dość chłodnej, jednak zdarzają się przebłyski jak np. fioletowa sofa. No i oczywiście całe zdjęcie ożywia dodatkowo widok morza, które to rozpościera się tuż za oknami.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.