Jesteś tutaj: drzwi-renowacja.pl > Sypialnia > Wygodne łóżko do sypialni

Oliwkowa zieleń w salonie

Zawsze marzyłam o tym, aby mój salon był w kolorach wiosny. Jednak nie bardzo pasowały mi różne odcienie zieleni do tego, aby pomalować w nie ściany w salonie, bowiem wydawały mi się zbyt frywolne i z lekka figlarne. Aż do momentu, gdy nie natrafiłam na to zdjęcie przedstawiające uroczą aranżację salonu w kolorach bardzo jasnej, wręcz pastelowej, oliwkowej zieleni.
Na zdjęciu przedstawiony jest salon, którego aranżacja składa się z dwóch sof – jednej mniejszej, drugiej większej, do tego dochodzi fotel, no i jedna pufa. Wszystkie te meble wypoczynkowe utrzymane są w kolorystyce pastelowej zieleni, co nadaje im uroku iście wiosennego.
Całości dopełnia stolik znajdujący się pośrodku, wykonany z wikliny. Nadaje on tym bardziej wiosennego charakteru, jednak bardziej w stronę klasyki, aniżeli w stronę jakiegoś figlarstwa. Jest to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcieliby połączyć jedno z drugim.
Kolory ścian również są wyjątkowe. Nie są zielone, a jasno brązowe, przechodzące wręcz w pomarańczę. Jest to świetne połączenie z oliwkową zielenią mebli wypoczynkowych. Jeśli chodzi o dekorację, to aranżacja zawiera dwa obrazy na ścianie głównej, które nie są zbytnio abstrakcyjne, a jednak dopełniają całości aranżacji. Do tego dochodzą dwie lampy, oraz białe poduszki z wzorami.
Zieleń świetnie się prezentuje w takiej formie. Nie uważacie, że przynosi nieco ożywienia? Według mnie, częściej powinno się aranżować wygląd mieszkania w taki sposób.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.