Jesteś tutaj: drzwi-renowacja.pl > Porady > Jak optycznie poprawić mieszkanie?

Ożywcza pomarańcz dekoracji

Od dawna szukałam aranżacji, która wniesie do mieszkania więcej życia i swoistej radości. Jednak większość różnego rodzaju aranżacji jest stylizowana na zbytni klasycyzm, z nutką pewnego dystyngowania, oraz elegancji. W końcu jednak natrafiłam na coś, co wydaje się być świetnym i bardzo udanym połączeniem jednego i drugiego.
Na zdjęciu widzimy świetnie urządzony salon. Z jednej strony spotykamy się w nim z świetnie dopasowanym, eleganckim brązem i beżem, zaś z drugiej mamy przebłyski ożywczego pomarańcza. Meble wydają się być nie tylko wygodne, ale również świetnie wyglądają. Zważywszy na fakt, że salon to miejsce, gdzie przyjmuje się gości, ten salon ze zdjęcia na pewno świetnie spełni swoją rolę.
Meble nie uległy zminimalizowaniu. Tzn. coraz częściej wykorzystuje się mniejszą ilość mebli na rzecz ich wyglądu. Jednakże w tym przypadku mamy świetnie wyglądające fotele, oraz sporych rozmiarów sofę. Z drugiej strony całość nie zagraca ani trochę powierzchni.
Ciekawy wydaje się być stół, tudzież nawet jego brak, o ile drewnianą kładkę na środku można nazwać w ogóle stołem. Jest to jednak świetne rozwiązanie, jeśli w ten sposób chcielibyśmy urządzić pokój dzienny. Wydaje się, że minimalizm pod tym względem jest jak najbardziej zasłużony i zdecydowanie sprzyja takiej aranżacji.
Nie uważacie, że jednak przydałoby się czymś ten widok urozmaicić? Chociażby regałem z książkami, albo zwyczajnym kredensem, na którym to będzie wdzięczyć się kolekcja porcelanowych słoników.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.