Jesteś tutaj: drzwi-renowacja.pl > Umeblowanie domu i wykańczanie wnętrz > Fototapety na ścianę

Projekty wnętrz Warszawa

Bywają takie aranżacje, które oglądając, uśmiech ciśnie się sam na usta. Właśnie coś takiego znalazłam ostatnio, przeglądając różne katalogi z wyposażeniem wnętrz. Nie uważacie, że do naszych domów i mieszkań przydałoby się tchnąć nieco więcej życia?
Rozwiązaniem na to ożywienie jest zieleń. Przykładem, w jaki sposób ona ożywia wnętrze może być to zdjęcie. Jest na nim przedstawiony salon w aranżacji nie tylko radosnej i wiosennej, ale również klasycznej. Kolorystyka utrzymana jest w odcieniach bardzo żywej zieleni, zaś jeśli chodzi meble, to jest to połączenie stylu klasycznego, hipisowskiego, a nawet retro.
Warto również zwrócić uwagę na stylizację ścian. Zostały one udekorowane swego rodzaju białymi kolumnami, które świetnie dopełniają zieleń upiększającą ściany. Do tego, na zauważanie zasługują dwie biblioteczki, które nie są postawione w sposób wolnostojący, ale są wbudowane w ścianę, co jeszcze bardziej podkreśla klasyczny styl aranżacji danego pomieszczenia.
Zieleń przeplata błękit, oraz różne odcienie niebieskiego. Widać to idealnie po prążkowanym dywanie, czy też wykładzinie, która nadaje pokojowi jeszcze więcej życia, oraz nutkę szaleństwa. Nie uważacie, że jest to świetne rozwiązanie na współczesne, nieco ponure czasy?

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.