Jesteś tutaj: drzwi-renowacja.pl > Wyposażenie kuchni > Projekty małych mieszkań

Pokój dla bliźniaczek – projekty

Bliźniaczki od zawsze chyba miały problem z aranżacją własnego pokoju, który z reguły zajmują wspólnie. Dlatego ciężko jest znaleźć coś takiego, co trafi w gusta dwóch sióstr. Ostatnio natrafiłam na bardzo ciekawą propozycję, którą pokazuje zdjęcie powyżej.
Zdjęcie przedstawia pokój dla dziewcząt, nastolatek. I mimo że oczywiście może należeć do sióstr, to jednak moim pierwszym skojarzeniem było to, że należy on pewnie do bliźniaczek. Dlaczego? Jest świetnie dopasowany, aby służyć właśnie bliźniaczkom.
Pokój ten jest przede wszystkim świetnie zagospodarowany. Dwa łóżka, zastępuje jedno łóżko piętrowe, jednak szybko można zauważyć, że łóżko to nie jest zwykłym łóżkiem piętrowym. Bowiem dolną płytę zastępuje szuflada, zaś pod drugim łóżkiem świetnie zostały wkomponowane szafki i inne szuflady, które z powodzeniem można wykorzystać do praktycznego poukładania rzeczy.
Wrażenie robi również dwukolorowa koncepcja kolorystyki pokoju. Bowiem całość jest utrzymana w kolorach biało-czerwonym, co sugeruje właśnie, że pokój należeć mógłby do bliźniaczek. Jeśli chodzi o ściany, to pomalowane są w pasy biało-czerwone, podobnie jak koce na łóżku. Zaś jeśli chodzi o meble, to zostały one utrzymane w jasnym brązie, oraz bieli, co nadaje im uroku i sprawia, że wszystko świetnie się ze sobą komponuje.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.