Jesteś tutaj: drzwi-renowacja.pl > Wyposażenie domu > Rzeczy niezbędne w każdym mieszkaniu

Pokój w fiolecie dla nastolatki

Gdy mamy dorastające dziecko – zwłaszcza córkę – to bardzo trudnym zadaniem jest takie zaaranżowanie jej pokoju, aby była zadowolona i czuła się dobrze w swoim własnym skrawku czterech ścian. Przeglądając różnego rodzaju katalogi można znaleźć coś odpowiedniego. Mnie osobiście urzekło to zdjęcie, na którym pokój nastolatki utrzymany jest w delikatnym, aczkolwiek jednolitym odcieniu fioletu, który tak świetnie współgra z osobowością niejednej dziewczyny.
Pokój ten nie tylko pięknie się prezentuje, ale również jest funkcjonalny! Nie uważacie, że to świetne połączenie jeśli chodzi o pokój dla każdej nastolatki? Zaraz przy oknie widzimy na zdjęciu łóżko, które jednak nie przypomina ani trochę klasycznych łóżek z innych klasycznych pokoi. Jest to łóżko, które zaopatrzone zostało w dodatkowe szafki, oraz szuflady, które umożliwiają przechowywanie różnego rodzaju rzeczy, ubrań, czy nawet książek. Zresztą, przecież każda nastolatka ma coś, co chciałabym upchnąć pod łóżko. Przy tej aranżacji staje się to możliwe.
Przy całej swojej funkcjonalności pokój nie jest ani trochę zagracony. Widzimy bowiem dość przestrzenne pomieszczenie, do tego dość sporą liczbę różnego rodzaju szafek, półek i szuflad, a także półki ścienne, które przydają się, tak jak widać to na zdjęciu, na układaniu na nich książek.
Warto zatrzymać się przy kolorystyce. O ile fiolet nie wpływa zbyt dobrze na samopoczucie, bowiem powoduje, że nasze emocje zdają się być wyostrzone, to jednak w tym przypadku, na tym zdjęciu widzimy odcień fioletu idealnie dobrany do uspokajania nerwów. Jest to naprawdę świetne rozwiązanie, bowiem takie barwy w pokoju nastolatki sprawią, że będzie ona chciała w nim przebywać cały czas!

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.