Jesteś tutaj: drzwi-renowacja.pl > Wystrój sypialni > Kołdra na lato

Projekty wnętrz Gdańsk

Wielu zapewne podejmując się budowy domu ma w głowie wyobrażony jakiś wymarzony projekt budynku, wie jakie elementy powinien zawierać i co musi koniecznie się w nim znaleźć. Przykład takiego domu marzeń można podziwiać na zdjęciu dołączonym do tekstu. Przedstawia on dom, który na pewno przypadnie do gustu niejednej rodzinie spełniając tym samym wiele wymogów, jakie wymarzone cztery kąty powinny posiadać.
Dom jest przede wszystkim duży i przestronny, posiada balkon i duży taras. Ma wszystko, co powinien mieć dom – duża liczba pokoi, wejście w stylu dworku, oraz taras na którym można spędzać wolne popołudnia. Jeśli chodzi o kształt domu, to jest on wysoki, wielopiętrowy. Co jednak ciekawe, dach domu jest dość płaski, co naprawdę świetnie współgra wysokością budynku. Do tego warto zwrócić uwagę na duże okna, które gwarantują przejrzystość całemu budynkowi.
Ciekawie została również dobrana w tym wypadku kolorystyka. Dom jest utrzymany w barwach brązowych i kawy z mlekiem. Jasne ściany kontrastują z ciemnym brązem w jakim został wykonany dach, co świetnie zespaja ze sobą całość tego projektu.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.