Jesteś tutaj: drzwi-renowacja.pl > Łazienka > Projekty kuchnii

Różowy pokój dla dziewczynki

Róż i wszelkie odcienie czerwieni do zdecydowanie kolor dla dziewczynki! Utwierdziły mnie w tym przekonaniu liczne zdjęcia aranżacji pokoju dla dziecka, które ostatnio przejrzałam. Jednym z nich, jest zdjęcie wyżej, które naprawdę zrobiło na mnie wrażenie!
Od razu widać, że pokój przeznaczony jest dla przedstawicielki płci pięknej. Świadczy o tym przede wszystkim zgrana i stonowana kolorystyka, ale również symetryczne ułożenie mebli. Przy oknach zostały rozłożone łóżko – zapewne, aby lepiej się wstawało w wiosenne poranki pełne słońca, oraz biurko, aby przyjemniejsza była praca. Meble utrzymane są w podobnej kolorystyce, co ściany. Jest to świetne połączenie, gwarantujące w pokoju harmonię, oraz swego rodzaju bezpieczeństwo estetyczne.
Warto zwrócić uwagę na dość sporą ilość różnego rodzaju szuflad. Znajdują się one zarówno pod łóżkiem, jak i niedaleko biurka, co z kolei gwarantuje ich funkcjonalność. Brakuje jednak jednej, dużej i wysokiej szafy, co jest dość dziwne, zważając na fakt, że jest to prawdopodobnie pokój dla nastolatki. Jednak szafę na pewno jest w stanie zastąpić wnęka w ścianie z drzwiami, która, jak się można domyślić przejęła rolę garderoby.
Uważam, że każda dziewczyna będzie czuła się w tak urządzonym pokoju niczym księżniczka. Nie uważacie jednak, że zdecydowanie za mało można znaleźć tego typu aranżacji w różnego rodzaju katalogach, czy stronach internetowych?

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.