Jesteś tutaj: drzwi-renowacja.pl > Projekty domów > Dom w stylu orientalnym

Salon z widokiem na jezioro

Dziś znalazłam świetną aranżację dla osób, które posiadają domek nad jeziorem! Zdjęcie przedstawia pokój takiego domku, z oszklonymi ścianami, oraz rozpościerającym się widokiem na jezioro, oraz przepiękną florę nadbrzeżną.
Mimo że na zdjęciu nie widać zbyt wielu mebli, to jednak taka aranżacja potrafi być urzekająca. Zdjęcie przedstawia bowiem skrawek łóżka, oraz jeden fotel. Wszystko to, utrzymane jest w nieco chłodnym i bardzo spokojnym tonie. Prawdopodobnie, na zdjęciu widzimy pokój dzienny, albo sypialnię. Któż z nas nie chciałby spędzać wiosennych poranków, czy jesiennych wieczorów, w takim właśnie pokoju, którego aranżacja powoduje refleksję?
Kolorystyka utrzymana jest w bieli i szarości. Mimo że brak żywych kolorów, to jednak oszklone ściany sprawiają, że w pokoju aż tętni życiem, choć spokojnym, to jednak niesamowicie spontanicznym i ożywczym, czego powodem są drzewa, które można dojrzeć przez szyby. Łóżko wygląda na klasyczne, bez niepotrzebnych udziwnień. Zaś specyficznego uroku, nadają koce z futerkiem, które przypominają polarnego niedźwiedzia.
Zapewne każdy z nas chciałby się kiedyś znaleźć w takim pokoju, gdzie przez szybę można podziwiać wspaniałą taflę jeziora górskiego. Nie uważacie, że każdemu należy się chwila relaksu w tak zaaranżowanym miejscu? Na pewno wspomogłoby to leczenie różnego rodzaju nerwic i depresji, bowiem tak urządzony pokój, niewątpliwie uspokaja człowieka i wprawia w pozytywne wibracje.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.