Jesteś tutaj: drzwi-renowacja.pl > Umeblowanie domu i wykańczanie wnętrz > Wanna z prysznicem

Ciepłe wnętrza sypialni

Długo można przeglądać katalogi, by znaleźć coś dla siebie. Tym trudniej gdy mamy duże wymagania. Utrzymanie sypialni w ciepłych kolorach nie jest sprawą łatwą, bo bez problemu można w czymś przesadzić. Jednak to zdjęcie pokazuje nam rozwiązanie doskonale wywazone.
Pierwszym co się rzuca w oczy to wyżej wspomniana kolorystyka. Całość wykończenia to ciepłe barwy. Od jasnych brązów parkietu, poprzez kasztanowe wykończenia mebli po bordowe elementy chodniczka umieszczonego przed łóżkiem.
Ściany przełamują ciepłą kolorystykę. Są one pomalowane na kolor szary. Jednak jest on zacierany dzięki oświetleniu, które przebarwia go miejscami. Jest to działanie celowe, gdyż kompletnie szara ściana sprawiła by że pomieszczenia stałoby się przygnębiające.
Pomieszczenie jest zadziwiająco dobrze oświetlone. Wszyztko dzięki dużym oknom, które pokrywają niemal połowę ściany za łóżkiem. Okna zakryte są delikatnie białymi firankami.
W tej sypialni łóżko ustawione jest centralnie. Po jego obu stronach widzimy niewielkie komódki na których ustawione są lampki nocne. Po prawej stronie od łóżka ustawione jest duże lustro na komodzie. Wszystkie meble zostały pokryte silnie błyszczącym lakierem. To dodatkowo urozmaica wnętrze, gdyż taki lakier silnie odbija światło delikatnie zmieniając kolorystykę miejsca.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.