Jesteś tutaj: drzwi-renowacja.pl > Aranżacje mieszkaniowe > Malowanie mieszkań – Warszawa

Żółcie z widokiem na ogród

Przeglądając ostatnio różnego rodzaju aranżacje kuchni, natrafiłam na bardzo ciekawą, w odcieniach żółci. Co więcej, widok z takiej kuchni padał przez szklane ściany prosto na wiosenny ogród.
Zdjęcie przedstawia aranżację kuchni dość nowoczesnej, jednak nie jest to aranżacja chłodna, jak to ma miejsce w przypadku innych, tego typu, modernistycznych rozwiązań. Przede wszystkim godne zauważenia jest tutaj żółta kolorystyka, która nadaje życia pomieszczeniu, a także współgra z przedostającym się przez szklane ściany słońcem.
Widzimy na zdjęciu meble, które ułożone są w rożek, zaś do tego dochodzi całkiem obszerny blat. Naokoło blatu znajdują się wysokie taborety, które są bardzo praktycznym i jednocześnie funkcjonalnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o wykorzystanie krzeseł w kuchni. Warto również zwrócić uwagę na wiszące lampy, które nie mają służyć bynajmniej na oświetlenie całego pomieszczenia, ale raczej na rzucenie nieco światła na sam blat i to, co wokół niego.
Taki modernizm spotykany jest w kuchni przeciętnego Kowalskiego coraz częściej. Co sądzicie o tego typu rozwiązaniach? Jest to najnowszy krzyk mody, gusta współczesnych Kowalskich, czy może owczy, nie do końca przemyślany, pęd za nowoczesnością?

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.